Szara Eminencja Stand-upu: Socha x Ponttefski

Zapraszamy na przedostatni stand-up w tym sezonie! Sami wiemy, jak ciężkim dniem jest wtorek, w końcu to drugi poniedziałek. To nawet nie jest środa, czyli wigilia czwartku zwanego małym piątkiem. Nie jest kolorowo. Warto zatem umilić sobie ten dzień wieczorem pełnym dobrego humoru w doborowym towarzystwie najlepszych komików w kraju. A kto odwiedzi nas w Piasecznie tym razem? 

Mateusz Socha - przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAKa, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal

Cezary Ponttefski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć, kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

Całość jak zawsze poprowadzi gospodarz sceny, niezawodny Tomek Kołecki Stand-up.

Szara Eminencja x Piaseczno
ul. Sienkiewicza 11 (stare kino)
tel. 885 05 04 05

Wtorek, 15 maja 2018 r., godz. 20:00 (wstęp od godz. 18:00 - zapraszamy na kolację, a podczas występu kuchnia wstrzyma pracę)

Bilety: 25 zł do kupienia w barze Szarej Eminencji x Piaseczno od środy 25 kwietnia od godziny 18:00

Piaseczno

Szara Eminencja Stand-upu: Socha x Ponttefski

20:00 15 maja 2018
Szara Eminencja x Piaseczno, ul. Henryka Sienkiewicza 11, 05-500 Piaseczno
25zł