Leszno - Zalewski/autorski: Walos i Ponttefski

Stand-up Polska i Zakład zapraszają! 

Bartosz Zalewski/autorski
Wrocławski komik, który sprzedał się w Warszawie dla zarabiania pieniędzy, powraca do Leszna, gdzie poprowadzi kolejny wieczór stand-up. Na scenie pojawią się solowe materiały najciekawszych twórców komedii na żywo. Całość opatrzona jest interesującym autorskim prowadzeniem, więc jeśli szukacie odrobinę więcej w stand-upie, wymagających idei i zadumy nad losem, to szukajcie dalej, bo mimo wszystko będzie to tylko wieczór z komedią. Ale dobrą, to się staramy przekazać. Serio. Żarty na serio. 

Wystąpią: 
Cezary Ponttefski
Człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

Bartek Walos
Wymarzona miejscówka do grania? Nadmuchiwany zamek. Wychowany w wypożyczalni kaset wideo. Czujny obserwator i analityk światów zmyślonych i okolic. Indiana Jones sceny kawiarniano-barowej. Człowiek słowa bardziej niż czynu. Poławiacz pereł, miłośnik pizzy, ramenu i pierożków. Leniwy, ale zdolny.

Bilety: 29/39zł(o ile zostaną) 
Wieczór dla osób dorosłych!!!

Leszno

Leszno - Zalewski/autorski: Walos i Ponttefski

20:00 27 listopada 2018
Zakład, Róg Bocznej i Tylnej, 64-100 Leszno
29-39zł