Zalewski & Borkowski Przedstawiają Odc.49: Jurkiewicz/Ozimiński

Odcinek 49: Pupile

"Zalewski & Borkowski Przedstawiają" to autorski cykl komediowy, który ukazuje na warszawskich scenach przekrój polskiej komedii na żywo, opatrzony charakterystycznym prowadzeniem panów Zalewskiego i Borkowskiego. Kolejny odcinek to badanie relacji między nierównymi podmiotami.

Słowo "pupil" ma znaczeń wiele, od określenia zwierzaka, przez osoby młodsze, po źrenicę oka po angielsku, na zaznaczeniu, że jest gdzieś wiele pup i "l", jako literka. To ostatnie najrzadziej używane. Ale dla nas to okazja nie tylko do podumania na temat przeszłych, obecnych i przyszłych podopiecznych, nade wszystko to okazja do zastanowienia się nad samą ideą władzy, władzy absolutnej!

Pomoże nam w tym wspaniały skład występujących, a dokładniej:

Kamil OZIMIŃSKI - Podpora łódzkiego środowiska komediowego, równie płodnego co ciekawego, melancholijny Charon przeprowadzający zagubione dusze przez rzeki tego miasta. Technicznie rzecz biorąc nie ma tam rzeki, ale w występach Kamila nie brakuje meandrów, załamań i nagłych wodospadów, więc porównanie do cieków wodnych dalej obowiązuje. Wytrawna i wytrawiona komedia, polecamy mocno.

Cezary JURKIEWICZ - Zmarszczone gniewem oblicze tego człowieka to tylko maska, pod którą przykrywa jowialne przysposobienie godne mopsa. Na ile to zasługa własnej siły woli, a na ile chemicznego sterowania endorfinami - nikt nie wie, ale każdy wie, że Cezary to gwiazda składu Stand-up Polska, jeden z najcelniej piszących komików w Polsce i prawdopodobnie największy nerd komediowy, jakiego nosi ten padół łez (Ziemia).

Całość jak zwykle poprowadzą Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski, na pewno nie zabraknie też ciekawych występów open-micowych.

Uwaga! Impreza dla osób dorosłych.

Warszawa

Zalewski & Borkowski Przedstawiają Odc.49: Jurkiewicz/Ozimiński

20:00 26 listopada 2019
Klub Hydrozagadka, 11 Listopada 22, 03-436 Warszawa