Zalewski & Borkowski Przedstawiają Odc.48: Gadowski / Mazur

Zalewski & Borkowski Przedstawiają Odcinek 48: "Krew"

"Zalewski & Borkowski Przedstawiają" to autorski cykl komediowy, który ukazuje na warszawskich scenach przekrój polskiej komedii na żywo, opatrzony charakterystycznym prowadzeniem panów Zalewskiego i Borkowskiego. Odcinek 48 zapowiada się cokolwiek krwisto.

Szemrząca posłusznie w naszych żyłach substancja jest symbolem życia i śmierci zarazem. No bo tak: jak jej oddasz jakimś podejrzanym łapsom w fartuchach w ilości kilkunastu wiader to możesz komunikacją jeździć za darmo, a to kwestia życia i śmierci w przypadkach braku kasy bez dwóch zdań. I tyle, co jeszcze się spodziewaliście?

Na pewno spodziewajcie się niespodzianego, a co najwyżej odzianego, albowiem 29.10 na najlepszej scenie komediowej w Polsce pojawi się dwóch wspaniałych gagatków. Będą to:

Darek GADOWSKI - Znany jako "Iceman", nie tylko ze względu na zimne opanowanie, wynikające z jego Dyscypliny Pełnego Relaksu, ale także na fakt, że jego wejście na deski sceniczne mrozi serca słabych ludzi. Czy coś takiego. Ogólnie Darek to obecnie opowiadacz sceniczny obdarzony chyba najnaturalniejszą charyzmą, więc nie mamy żadnych wątpliwości, że będzie to niezapomniany występ.

Ryszard MAZUR - Rodem z Waldenburga, Karkonosze, a kark swój szeroki nosi wysoko, bo z dużą werwą i sympatią poczyna sobie w stand-upowym świecie. W szybkim tempie zatknął za pas występy na wielkich salach oraz telewizji, ale chyba najlepiej podziwiać ten okaz właśnie w warunkach klubowych. Tylko uwaga: piekielnie silny, nie karmić po północy.

Całość opatrzona będzie krewkimi open-micami a nade wszystko soczystym prowadzeniem Bartosz Zalewskiego i Jaśka Borkowskiego.

UWAGA: Ze względu na poruszane tematy osoby niepełnoletnie wchodzą na odpowiedzialność opiekunów prawnych.

Warszawa

Zalewski & Borkowski Przedstawiają Odc.48: Gadowski / Mazur

20:00 29 października 2019
Klub Hydrozagadka, 11 Listopada 22, 03-436 Warszawa