Wrocław/Stand-up: Zalewski/autorski: Skóra / Kukiełka

Zapraszamy na kolejny wieczór ze stand-upem do Nietoty, tym razem w szranki stanie dwóch gości, których życiowe losy nie jeden raz splątały się z Wrocławiem.

Całość poprowadzi oczywiście:

Bartosz Zalewski - Wrocławski komik, który sprzedał się w Warszawie dla zarabiania pieniędzy, powraca do Wrocławia z autorską sceną stand-upową. Co miesiąc zaprasza do klimatycznego klubu Nietota, by zaprezentować solowe materiały najciekawszych twórców komedii na żywo.

Tym razem wystąpią:

Łukasz KUKIEŁKA - Młody komik obecnie rezydujący w Londynie, lecz oryginalnie z krainy pościgów Ładami i metaamfetaminy - Lubania Śląskiego. Na obczyźnie rozwija prężnie standupowy skład polskich wykonawców, a swoje zdobyte tam doświadczenie pokaże w końcu na ojczystej dolnośląskiej ziemi.

Damian SKÓRA - Nominowany do kategorii "Odkrycie 2019" oraz "Słodziak 2019" komik o bogatym dorobku muzycznym. W swoim życiu pomieszkiwał w wielu polskich miastach, ale właśnie pobyt we Wrocławiu najbardziej zapadł mu w pamięć. Zaprezentuje nam swój nowy program "Kawa z wody po kiełbasach", aż przebieramy nóżkami by dowiedzieć się o co właściwie chodzi.

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych.

Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia gości niespełniających elementarnych zasad dobrego wychowania.

Wrocław

Wrocław/Stand-up: Zalewski/autorski: Skóra / Kukiełka

20:00 3 lutego 2020
Nietota, Kaziemierza Wielkiego 50, 50-078 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią