Wrocław/Stand-up: Zalewski/autorski: Pięta "Zbiórka na alimenty"

UWAGA! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym jesteśmy zmuszeni przenieść imprezę na 11.10.20. Bilety zachowują ważność, jeśli jednak chcesz otrzymać zwrot prosimy o kontakt z platformą KupBilecik.pl
Przepraszam najmocniej za zamieszanie.

Zapraszamy na kolejny wieczór ze stand-upem do Nietoty, tym razem zobaczymy solowy program jednego z topowych komików o wyjątkowo autorskiej ekspresji.

Całość poprowadzi oczywiście:

Bartosz Zalewski - Wrocławski komik, który sprzedał się w Warszawie dla zarabiania pieniędzy, powraca do Wrocławia z autorską sceną stand-upową.
Co miesiąc zaprasza do klimatycznego klubu Nietota, by zaprezentować solowe materiały najciekawszych twórców komedii na żywo.

A wystąpi:
Wojtek Pięta - Na scenie od lat, jeden z pionierów stand-upu krakowskiego, filar ekipy Comedy Lab a przede wszystkim dobry ziomek, na którego można zawsze liczyć. O tych i innych aspektach swojej natury opowie w ramach nowego programu "Zrzutka na alimenty".
Dowiecie się między innymi o trudnej tranzycji ze stanu kawalerskiego do stanu żonatego, a wyjątkowa sceniczna energia Wojtka zapewni Wam niezapomniane wrażenia.

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia gości niespełniających elementarnych zasad dobrego wychowania.

Wrocław

Wrocław/Stand-up: Zalewski/autorski: Pięta "Zbiórka na alimenty"

20:30 11 października 2020
Nietota, Kaziemierza Wielkiego 50, 50-078 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią