Wrocław/Stand-up: Bartosz Zalewski - Infrastruktura Kłamstwa +OM

Zapraszamy do spotkania plenerowego ze stand-upem.
Wszystko w zgodzie z normami sanitarnymi, w urokliwej okolicy i z akompaniamentem ryczących zza płotu, bo w znajdujących w cieniu Kładki Zwierzynieckiej Odra-Pany.

Fauna, flora i wyznania jakiegoś chlora, czego chcieć więcej? Pasujące tym bardziej, że na pierwszy ogień idzie:

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:

"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Poza występem organizowany będzie Open Mic, zapraszamy do kontaktu na fanpage.

Zapraszamy serdecznie!
Cena biletów: 15/20 zł

Brak zgody na nagrywanie wydarzenia. Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.
Osoby nieprzestrzegające podstawowych zasad kultury osobistej mogą zostać wyproszone bez możliwości ubiegania się o zwrot biletu.
Uwaga! Ponieważ impreza odbywa się w plenerze, prosimy o śledzenie wydarzenia pod kątem informacji meteorologicznych

Wrocław

Wrocław/Stand-up: Bartosz Zalewski - Infrastruktura Kłamstwa +OM

20:00 7 lipca 2020
Odra-Pany, Kładka Zwierzyniecka / Grobla Zwierzyniecko-Bartoszowicka, 50-202 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpi