Wrocław Stand-up: Zalewski "Infrastruktura kłamstwa" / Gadowski

Zapraszamy na kolejne spotkanie z najwyższej jakości stand-upem w eleganckiej przestrzeni klubu Vertigo.
Tym razem swoje solowe programy zaprezentuje absolutna czołówka polskiej komedii na żywo, a całość opatrzona będzie żywiołowym prowadzeniem.

23.03 na deskach Vertigo pojawią się:
Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
Zaprezentuje program pt. "Infrastruktura kłamstwa".

Darek GADOWSKI - czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.
Imprezę poprowadzi młody i rumiany Ryszard MAZUR

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.

Przypominamy o obostrzeniach związanych z pandemią i obowiązkiem zasłaniania nosa i ust.

Wrocław

Wrocław Stand-up: Zalewski "Infrastruktura kłamstwa" / Gadowski

20:30 21 września 2020
Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13, 50-123 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią