Wrocław! Mateusz Socha - "Król Piaskownicy" | Drugi występ.

Już 29 i 30 czerwca we wrocławskiej Akademii, ze swoim solowym programem zagra Mateusz Socha! Będą to ostatnie występy Mateusza z tym programem we Wrocławiu.
Występ zostanie w całości zarejestrowany i wrzucony w sieć.
UWAGA! Ten program był już grany we Wrocławiu dwukrotnie w Vertigo w połowie grudnia 2018. Więc jeżeli ktoś już widział Mateusza w tym wydaniu to polecamy nie przychodzić :)

Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Oprócz Mateusza na scenie pojawi się Tomasz Kwiatkowski.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia online
W dniu imprezy cena biletów wzrośnie do 45 zł.

Wrocław

Wrocław! Mateusz Socha - "Król Piaskownicy" | Drugi występ.

19:00 30 czerwca 2019
Akademia CLUB, ul. Grunwaldzka 67, 50-357 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią