Wieczór stand-up: Pięta, Twarowski i Kasparek + OPEN MIC

Myślisz, że stand-up jest dla Ciebie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Już tłumaczę:

Krok 1: Przygotuj 5 minut materiału
Krok 2: Przyjdź na open-mic
Krok 3: Opowiedz swoje żarty
Krok 4: W chwale i sławie usiądź na publiczności i zaśmiewaj się z żartów doświadczonych komików występujących po Tobie.

Proste? Proste.
Żeby Ci to jeszcze bardziej ułatwić, to a) na wydarzenie wejdziesz za free, b) twój towarzysz/towarzyszka również i c) dostaniesz od nas piwko na ukojenie nerwów.

Fajnie? No pewnie, że fajnie.

Ale ponieważ możemy zrobić jeszcze fajniej, to wieczór na występach aspirujących komediantów się nie kończy. Po części wstępnej wystąpią:

WOJTEK PIĘTA: wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

KRZYSIEK KASPAREK: Członek grupy Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Niedawno skończył 30 lat. Jak do tej pory, to jego największe osiągnięcie, ale liczy na więcej. Poza stand-upem próbuje też swoich sił w improwizacji scenicznej. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomną sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek.

MACIEJ TWAROWSKI: Mówi o sobie "felietonista", chociaż ma tylko bloga, ale blogerzy mu się źle kojarzą i nie lubi mówić tak brzydko. Co lubi? Wołowinę, sushi, wino oraz dziewczyny z rocznika 97. Jego czytelnicy wiedzą jak cięty ma język, jego koleżanki wiedzą jak dobrze tym językiem operuje. Przyszłym widzom zawczasu przypomina, że jeśli nie lubią ostrych żartów, to w filharmonii takich nie opowiadają.

CENA: 
- 25 złotych w przedsprzedaży, 
- 30 zł w dniu wydarzenia
(Uczestnicy open-mic wchodzą za darmo i mogą zabrać ze sobą jednego towarzysza)

Aspirujących komediantów proszę o zgłoszenia w wydarzeniu (np. słowami "Poproszę miejsce dla mnie"), albo w prywatnych wiadomościach do fanpage Na muszce. NUMER TELEFONU PONIŻEJ NIE PRZYJMUJE ZGŁOSZEŃ KOMIKÓW.

Bilety można nabyć w klubie Czerwony Fortepian. Rezerwacje miejsc pod nr tel 512170995, a sprzedaż w klubie codziennie od godz. 17.00. Lepiej jednak najpierw zarezerwować, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Kielce

Wieczór stand-up: Pięta, Twarowski i Kasparek + OPEN MIC

20:00 4 lipca 2018
Czerwony Fortepian, ulica Bodzentyńska 10, 25-308 Kielce
25-30zł

Na wydarzeniu wystąpi