Wieczór Stand Up - Bartosz Gajda, Damian Kubik & Jacek Noch

Zapraszamy serdecznie na kolejny wieczór stand up'owy w Arenie Gliwice. Tym razem na talerzu podamy widowni trzy nieszablonowe sylwetki: Bartka Gajdę, Damiana Kubika i Jacka Nocha.

Na "pierwszy ogień" w objęcia publiczności trafi Bartek Gajda a później... z resztą musicie zobaczyć sami!

☑ Bilety: 20 zł (dostępne na godzinę przed wydarzeniem) - wkrótce także na eventim.pl

☆ Bartosz Gajda
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady.

☆ Damian Kubik
Ze sceną kabaretową i stand up związany od kilku dobrych (na prawdę dobrych) lat. Laureat wielu przeglądów i festiwali kabaretowych... w końcu, ktoś to oceniał i widział. Jeździ "fabią"... no cóż, kiedyś miał rower. Jak sam o sobie mówi: "niema o czym mówić".

☆ Jacek Noch
komik stand-up comedy, jeden z "delikatniejszych" przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia - co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne ale w zestawieniu z jego chorobą (Stwardnienie Rozsiane) powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię - On - człowiek nieuleczalnie chory... Zwycięzca open-mic'a programu "Tylko Dla Dorosłych" TVP2, występował na scenie programu Kuby Wojewódzkiego. Lubi ludzi - trochę to niebezpieczne ale jednak!

Patronat medialny: Radio ESKA

Gliwice

Wieczór Stand Up - Bartosz Gajda, Damian Kubik & Jacek Noch

19:00 19 maja 2019
Arena Gliwice, Akademicka 50, 44-100 Gliwice

Na wydarzeniu wystąpi