Wieczór Komediowy

Zapraszamy na IGROWY Wieczór Komediowy który odbędzie się już 14 maja w sali teatralnej . Bilety do nabycia w kasie CKS Mrowisko od 7 maja, cena 25 zł.
Wystąpią przed wami:

Wiolka Walaszczyk
Nie dajcie się zwieść tej burzy blond loków. Jeśli spodziewacie się delikatnych żarcików, to się trochę zdziwicie. Wiolka to charyzmatyczna i impulsywna standuperka, która w mocny i dosadny sposób opowie Wam kilka historii, większość (jak nie wszystkie) oparta na jej własnych doświadczeniach. 

Michał Leja
Michał to młody i obiecujący stand-uper bazujący na żartach dotyczących naszego codziennego życia. Wykazuje się niezwykłym refleksem podczas interakcji z publicznością. Uważajcie, nieważne czy usiądziecie w pierwszym czy ostatnim rzędzie, nawet nie zorientujecie się kiedy staniecie się gwoździem jego programu.

Tomasz Boras Borkowski
Paradoksalnie jeden z najstarszych i jednocześnie najmłodszych stand-uperów. Na polskiej scenie pojawił się niedawno. Porusza newralgiczne, trudne i ważne tematy. Jesteśmy pewni, że mimo różnicy wieku, nadążycie za jego humorem. 

Karol Modzelewski
Ileż można mówić o swoich doświadczeniach? Karol wprowadza trochę abstrakcji, stawia na niecodzienne skojarzenia i świadomie ucieka od tematyki fizjologicznej. Z łatwością wciągnie Was do swojego świata. Stay tuned!

Gliwice

Wieczór Komediowy

18:00 14 maja 2018
Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej, Pszczyńska 85, 44-100 Gliwice
25zł

Na wydarzeniu wystąpi