Warszawa: Stand-up & calm down - Brudzewski & Walaszczyk

Stand-up & calm down to nowy cykl komediowych spotkań w stolicy. Zapraszamy na wieczór z dwójką niebanalnych komików w zupełnie nowych odsłonach. Pokażą oni nie tylko swoje najnowsze stand-upowe programy, ale też dadzą się zaprosić na luźną rozmowę na kanapie – o stand-upie, o kulturze, o zainteresowaniach i o zwyczajnych farmazonach. Pytania ze strony widowni mile widziane, a nawet wyczekiwane.
Wieczór poprowadzi dwóch warszawiaków z zacięciem komediowo-dziennikarskim: Mieszko Minkiewicz i Kamil M. Śmiałkowski.
Naszym gospodarzem jest Spin City - Centrum Rozrywki, czyli najlepsza komediowa scena Bemowa :) Przy okazji występu zapraszamy do baru, a przy innej okazji na bilard i kręgle.

Wystąpią:
Wiolka Walaszczyk
Stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych. Wiolka Walaszczyk wystąpi z nowym materiałem " Życie Od Kuchni".

Maciej Brudzewski
Materiałem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. "Każdy ratuje siebie". Od stycznia 2020 Maciek wykonuje już swój trzeci program, "Gniazdo szerszeni", który będziecie mogli obejrzeć na żywo już 23 stycznia! Do zobaczenia!

Spin City - Centrum Rozrywkii
(budynek Cinema City ul. Powstańców Śląskich 126A, Warszawa)
16.11.20
19:00
Bilety dostepne na kupbilecik.pl:
przedsprzedaż 30zł/40zł w dniu imprezy
----------------------------------------------
*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Warszawa

Warszawa: Stand-up & calm down - Brudzewski & Walaszczyk

18:00 16 listopada 2020
Spin City - Centrum Rozrywki, Powstańców Śląskich 126A, 01-466 Warszawa

Na wydarzeniu wystąpią