Warszawa / Bartosz Zalewski / Infrastruktura Kłamstwa

Siema!

Stand-up Polska zaprasza do Klubu Rakieta.

Wystąpi:
Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. A zaprezentuje nam program: "Infrastruktura kłamstwa" To autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Jednocześnie informuje się, że jest to próba generalna występu przed nagraniem. Właściwie nic to nie zmienia, ale informuje się mimo wszystko.

+ mały open mic

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.

Uprzejmie informujemy, że lokal, nie jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Przepraszamy za zaistniałe w związku z tym niedogodności. Brak zgody na nagrywanie wydarzenia. Osoby utrudniające występ mogą zostać poproszone o opuszczenie klubu.

Warszawa

Warszawa / Bartosz Zalewski / Infrastruktura Kłamstwa

20:00 25 września 2020
Rakieta Klub, Nowy Świat 4a, 00-497 Warszawa

Na wydarzeniu wystąpi