Walentynkowy Stand-Up - Skóra, Popek | Łódź

Te osoby, które nie mają randki na walntynki a również te które mają zapraszamy na wieczór pełen śmiechu. Gośćmi naszymi będą Piotr Popek i Damian Skóra.

Piotr Popek - stand-uper z Bydgoszczy, nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Przed ludźmi występuje od urodzenia, na scenie od trzech lat. Silna osobowość, jeśli za siłę brać jego dziwność. Lubi jak jest nie tak. Stara się pozostać wierny sobie w tych ciężkich czasach rozwoju osobistego, coachingu i samorealizacji.

Damian Skóra - Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.

Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Prowadzenie: Kamil Ozimiński
Bilety: 20zł

Łódź

Walentynkowy Stand-Up - Skóra, Popek | Łódź

20:00 13 lutego 2019
KIJ - Multitap & Cocktail Bar, Jaracza 45, Łódź