WIP Stand-up: Chrzanów #2 Stramik, Machnicki

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Bilet do kupienia w klubie lub online:
https://ekobilet.pl/stand-up/stand--up-chrzanow-1525107222283/261579-bilety-na-koncert

Stand-up w najlepszym wykonaniu zaprezentują:

Jacek Stramik Wysublimowany komik z Koszalina o dość pokrętnych rozterkach. Mroczny i wesoły zarazem. Swój stand-up przedstawia publiczności niczym poeta. Występował na Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki", Comedy Central "Comedy Club"), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netfliksie.

Tomek Machnickii członek słynnego Comedy Lab, pochodzi z najspokojniejszej dzielnicy Krakowa, z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Później o tych trudach opowiada na scenie. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód.

Imprezę poprowadzi niezastąpiony duet:

WiP: Czyli dwójka reperów, których kariera sięgnęła tam gdzie słuch nie sięga i teraz postanowili powtórzyć to w stand-upie:

Ipkis niepoprawny politycznie, bezkompromisowy i energetyczny wulkan. Swoimi niebanalnymi przekonaniami zdobył przekonanie nielicznych liczących się wśród licznych. Po jego występie świat może się wydawać inny i zdecydowanie śmieszniejszy.

Wojciech Wjt Mistarz. Człowiek wielu talentów: Komik, raper i... ratownik medyczny. Już sama ta mieszanka wydaje się dość zabawna... a o czym gada to już musicie posłuchać!

OPEN MIC: Masz ochotę przetestować swoje nowe żarty, napisz do Ipkisa lub Wojciech Wojciech Wjt Mistarz

26 (sobota) .05. 2018
Chrzanów
ul. Kadłubek 24
klub: Bowling Club 

Wstęp: 
20 zł
w przedsprzedaży:
w klubie 
lub online: 
https://ekobilet.pl/stand-up/stand--up-chrzanow-1525107222283/261579-bilety-na-koncert

25 żł
w dzień imprezy 
w klubie

Chrzanów, Katowice

WIP Stand-up: Chrzanów #2 Stramik, Machnicki

19:00 26 maja 2018
Bowling Club, ul. Kadłubek 24, 32-500 Chrzanów, Katowice, Poland
20-25zł

Na wydarzeniu wystąpią