Trzeci wakacyjny stand-up w Olsztynie: Piotrek Szumowski

Trzeci występ nad olsztyńskim jeziorem:

PIOTREK SZUMOWSKI i przedpremiera jego nowego programu "Enzymy i pioruny"! Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów. Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną.

Support: Andrzej 'Andy' Sosnowski (Charakterystyczny śmiech wybuchający spod jego patriotycznych, stylowych wąsów, i absurdalne przemyślenia sprawiają, że nie da się go nie lubić.)

Prowadzenie: Maciej BrudzewskiDo zobaczenia!

Wydarzenie dla dorosłych!

* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo - wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.

Olsztyn

Trzeci wakacyjny stand-up w Olsztynie: Piotrek Szumowski

20:00 6 sierpnia 2020
Tawerna Przystań Warmia, Żeglarska 6, 10-160 Olsztyn

Na wydarzeniu wystąpią