Trasa Pięciu Majków - Olecko!

TRASA PIĘCIU MAJKÓW to występy pięciu różnorodnych stand-uperów. Zapewnią Wam wieczór pełen mocnych tekstów, barwnych postaci i historii, za którymi będziecie tęsknili jak za swoimi!

Janek Wolańczyk - Stand-Up - je je je jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Pierwszy komik, który wraca na reszelską scenę z nowym materiałem!

Magda Kubicka - młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie.

Paweł Reszela - Stand-Up Comedy - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w u 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno - Olsztyński komik. Trzeba uważać, bo jak raz wejdzie się do jego świata, trudno jest wrócić do własnego

Całą imprezę poprowadzi, dzierżąc piątego majka, gospodarz sceny, Mieszko Minkiewicz!
Zapraszamy!

25.05
19.00
Prosto z Mostu
Bilety 30/40zł
Dostępne wkrótce w lokalu oraz już na www.ticketos.pl
Zapraszamy!

Olecko

Trasa Pięciu Majków - Olecko!

19:00 25 maja 2018
Prosto z Mostu, Plac Zamkowy 1, 19-400 Olecko
30-40zł