Szczecińska Liga Stand-Up: Pałubski, Biskup, Mbeda Ndege

Kolejne wydarzenie komediowe w Kartell Event Club!

Najstarsza komediowa impreza w mieście czyli Szczecińska Liga Stand-Up zaprasza na wieczór pełen pozytywnej energii, salw śmiechu i mnóstwa żartów!

Specjalnie dla Was tego wieczoru wystąpią:

Michał Pałubski StandUp na życie
Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje, by w bezkompromisowym Stand-Upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Jego Eminencja Tomasz Biskup
Ma nazwisko sakralne a twarz mafijną (i tego mogliśmy nie pisać, bo może odstraszyć tłumy dziewczyn). Dużo mówi o religii i próbuje zniwelować ponury wygląd za pomocą dużej ilości wygłupów.

David Mbeda Ndege
Najlepszy polski ciemnoskóry stand-uper. Na co dzień lekarz, puzonista i członek ekipy Comedy Lab z Krakowa. Wystąpił na scenach całej Polski, od Bałtyku po Wałbrzych. Ma dwa marzenia w życiu, do których podchodzi śmiertelnie poważnie - zabić kogoś śmiechem i uratować komuś życie. Był na nagraniach telewizyjnych na Polsacie, TVP, Comedy Central, ale nie każdy materiał przeszedł. Cenzurowany za bycie poza formatami, jakie w Polsce są pokazywane. Walczy o to, aby na Polskiej scenie było więcej różnorodności. Przez ostatnie 8 miesięcy szukał swojego miejsca na ziemi. Czy znalazł swoje
korzenie? Co zobaczył w Kenii i Kanadzie i czemu wrócił? Czemu kocha Węgry? Czemu robi stand up? O tym między innymi usłyszymy w trakcie tego wieczoru!

Prowadzenie: Damian "Viking" Usewicz

Bilety od 25 zł do kupienia online.

> Impreza dla widzów dorosłych.
> Podczas wydarzenie obowiązuje zakaz nagrywania audio/video.
> Osoby przeszkadzające w wydarzeniu zostaną z niego wyproszone bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilet!

Szczecin

Szczecińska Liga Stand-Up: Pałubski, Biskup, Mbeda Ndege

19:30 27 kwietnia 2019
Kartell Event Club, Jagiellońska 67B, 70-382 Szczecin