Szczecin / Stand-Up Prawobrzeże: Ewa Błachnio i Magda Kubicka

WIECZÓR KOMEDIOWY STAND-UP!

Po raz pierwszy na Prawobrzeżu zapraszamy na stand-up w wykonaniu nietuzinkowych, energetycznych Pań!

25.06 specjalnie dla Was wystąpią:

Ewa Błachnio
Pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!
Podczas tego wieczoru Ewa będzie testować nowy materiał komediowy- Niektóre żarty usłyszycie po raz pierwszy i możliwe że ostatni ;)

Magda Kubicka
Komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

„Nie o taką Polskę walczyłam!” to najnowszy program Magdy Kubickiej. Przed obejrzeniem występu, wiele osób twierdzi, że: „jest za młoda na walkę o Polskę” lub „chyba jej się coś pomieszało i ciekawe co jej się w tej Polsce nie podoba”. W programie Magda mówi nie tylko o trudach korzystania z PKP i próbie zrobienia prawa jazdy, ale też o tym dlaczego tak trudno być matką chrzestną. Porusza też temat ekshibicjonizmu, o który została posądzona. To wszystko okraszone pikantnymi uwagami jej babci, która lubi wypić i straszy wnuki śmiercią. Babcia ma także dwie zasady: „bzykać się trzeba bez zobowiązań” i „chcę umrzeć przed premierą tego programu”. Premiera była, a babcia żyje, więc musicie to zobaczyć!

Prowadzenie: Damian "Viking" Usewicz
Support: Szczecińska Liga Stand-Up

Szczecin

Szczecin / Stand-Up Prawobrzeże: Ewa Błachnio i Magda Kubicka

19:30 25 czerwca 2019
"FreeBall" Klub Snooker & Bilard, Andrzeja Struga 44, 70-784 Szczecin

Na wydarzeniu wystąpią