Szczecin / Stand-Up / Jasiek Borkowski, Tomasz "Boras" Borkowski

Kolejny wieczór Stand-Up!

Tym razem zapraszamy Was wyjątkowo w wyjątkowe miejsce do Event Arena w Szczecinie!

Tym razem zaproszenie Vikinga przyjęli:

Jasiek Borkowski
Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.

Tomasz Boras Borkowski
Nie, to nie jest brat Jaśka!

Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.
Boras wystestuje także najnowsze żarty.

Bilety w cenie:
30 zł- przedsprzedaż
40 zł- w dniu wydarzenia


* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Szczecin

Szczecin / Stand-Up / Jasiek Borkowski, Tomasz "Boras" Borkowski

19:00 21 lutego 2020
Event Arena, Stanisława Staszica 1, 71-515 Szczecin

Na wydarzeniu wystąpi