Standup w Muzeum: Potocka / Kubicka /Snitkowska

STAND UP W MUZEUM
Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na kolejny stand-upowy wieczór pełen śmiechu!
KIEDY: 20 XI 2018, g. 17.00
GDZIE: Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42
Wstęp wolny
Wystąpią:
- Magda Kubicka – komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.
- Paulina Potocka - Każdy czegoś oczekuje. Zupełnie niepotrzebnie. Obszary zainteresowania Pauliny Potockiej to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia postrzeganą często jako gra albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska. Razem z Łukaszem Kozłowskim prowadzi w Białymstoku własną scenę stand-upową "Potocka&Kozłowski prezentują".Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Ulubione słowo: spokojnie. Ulubiona piosenka:"Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech".
- Maciej Piotr Snitkowski - Hajnowianin - Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Na wiele rzeczy za gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Twoja stara. Poza tym gra na basie.
Proponujemy również OPEN MIC- ktokolwiek chciałby spróbować swoich sił na scenie będzie miał swoje 5 minut…

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z dotacji Urzędu Miasta Hajnówka.

Hajnówka

Standup w Muzeum: Potocka / Kubicka /Snitkowska

17:00 20 listopada 2019
Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, 3 Maja 42, 17-200 Hajnówka

Na wydarzeniu wystąpią