Stand-upowa Fala w NRD // 4.02 // Jahns vs Kwiatkowski

Jak głosi staropolskie powiedzenie: Kiedy idzie luty, obuj buty i wpadaj na stand-up. Czy jakoś tak. Fala Mc, Klub NRD i Stand-up No Limits zapraszają na kolejny szalony wieczór do Torunia. Wystąpią dla Was, Krzysztof Jahns i Tomasz Kwiatkowski. Prowadzący scenę Marcin Fala Falkiewicz, zbiera zapisy na open mica! Zapraszamy!!!

bilety:
przedsprzedaż 20 zł
w dniu imprezy 25 zł
https://standupbilety.pl/event/371_stand-upowa-fala-w-nrd

Krzysztof Jahns - występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak przed więzienną publikę.
Będzie prezentował swój nowy program "Tytuł Roboczy".

Tomasz Kwiatkowski - Imprezowy, aspołeczny typ. Na scenie bije od niego oryginalność i niecodzienność. Bez kompromisu zabierze publiczność w mroczne i niewygodne zakątki, nie z poczucia obowiązku rozliczania sprawiedliwości społecznej, przede wszystkim chodzi o to, żeby tym bawić. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, bije od niego serdeczność i otwartość do przytulenia. Tylko najserdeczniejsze jednostki mogą sobie pozwolić na bycie na scenie bezceremonialne, nie tracąc sympatii publiczności. Tomek działa komediowo już od 4 lat, prowadzi regularnie scenę w Grudziądzu słynącą z dzikich reakcji. Pierwsze stawiane kroki w komedii, by z czasem wszystko nabrało kształtu i kolorytu we wspólnych trasach „6x7”, „Młode Wilki” i m.in. eksperymentalnym projekcie „Leniwego Roastu”. Koniecznie wybierzcie się do Kija, aby obejrzeć go na żywo. Sprawdźcie też jego materiał na youtube, który nazwał „Wulgarny stand-up o ruchaniu”. Tak, to jest tytuł który uznał za godny promocji jego osoby. Tomek Kwiatkowski zdecydowanie ma swój styl.

* impreza od 18 roku życia
* zakaz nagrywania występów
* osoby przeszkadzające będą wypraszane z klubu

Toruń

Stand-upowa Fala w NRD // 4.02 // Jahns vs Kwiatkowski

19:00 4 lutego 2019
NRD Klub, Browarna 6, 87-100 Toruń

Na wydarzeniu wystąpią