Stand-up we Wrocławiu: Minkiewicz, Walaszczyk & Kutek

Serdecznie zapraszamy festiwalowiczów na nasze wydarzenie. Odwiedzi nas trzech artystów, których na Festiwalu Wrocek wszyscy znamy i lubimy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich dokonaniami!

Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, "W związku z tym" oraz "Hihilista". Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka. Lubi gry online i poniemieckie schrony.
Mieszko pokaże swój nowy program, "Całujcie mnie wszyscy".

Wiolka Walaszczyk - Stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych. Wiolka Walaszczyk wystąpi z nowym materiałem " Życie Od Kuchni".

Michał Kutek - prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem. Bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Jako pierwszy komik w Polsce wydał program komediowy składający się jedynie z dialogów pomiędzy nim, a publicznością pt. "Luźna gaducha". Jego pozostałe programy komediowe pt. "Kryzys wieku młodego" i "Nowe rozdanie" wydane w 2019 również spotkały się z bardzo pozytywną reakcją. Wszystkie można obejrzeć na serwisie YouTube.


Stand-up na Wrocku zapraszamy w niedzielę, 8 marca, na godz. 19:00 do Hotelu Ibis na placu Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu (tuż obok dworca głównego PKP). Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu wydarzenia (płatne tylko gotówką). Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Wrocław

Stand-up we Wrocławiu: Minkiewicz, Walaszczyk & Kutek

19:00 8 marca 2020
ibis Styles Wroclaw Centrum, Plac Konstytucji 3 Maja nr 3, 50-083 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią