Stand-up w Turku | Zalewski x Kostrzewski x Kwiatkowski

Już niebawem mamy zaszczyt zaprosić Was na wieczór pełen śmiechu i komedii. Przed wami nowe twarze Polskiego Stand-upu oraz weteran wojenny, który będzie miał zaszczyt po raz pierwszy wystąpić w Turku. Poznajcie naszych bohaterów:


Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.


Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:

"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Radosław Kostrzewski to człowiek, który nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru, jak syn marnotrawny wraca do Turku by przedstawix swój program i podzielić się z Wami dawka humoru mJeżeli myślałeś że Michał Wiśniewski rządzi Łodzią jesteś w błędzie, może Michał Kwiatkowski nie ma czerwonych włosów (w sumie ich nie ma), ale za to zęby o krystalicznie bieli. Przemiła osobowość, która jeszcze niedawno pracowała w radiu, głos będzie Ci znajomy! Nie musisz wysyłać smsów, aby wygrać samochód, w cenie biletu otrzymasz sejf pełnych żartów i nietuzinkowych historii.


BILETY dostepne od 20.01.
MOZNA KUPIĆ W MDK Turek (od pon do pt, 7:30 - 15:30), NA STRONIE INTERNETOWEJ KUPBILECIK.PL, Standupbilety.pl ORAZ W DNIU WYSTEPU,
Ilość miejsc jest ograniczona.

Turek, Poland

Stand-up w Turku | Zalewski x Kostrzewski x Kwiatkowski

16:00 16 lutego 2020
Miejski Dom Kultury w Turku, Kościuszki 13, 62-700 Turek, Poland

Na wydarzeniu wystąpi