Stand-up w Turku | Gajda x Kostrzewski

Cześć Turek! WRACAMY!
Mamy zaszczyt zaprosić Was na Stand-up, który odbędzie się w Browar Turek.

Bilety w przedsprzedaży 25 zł w dzień wydarzenia 30 zł.
Bilety dostępne w lokalu od 08.06

Poznajmy naszych bohaterów:


Bartosz Gajda:

Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na codzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.


oraz

Radosław Kostrzewski to człowiek, który nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru, jak syn marnotrawny wraca do korzeni by przedstawić swój program i podzielić się z Wami dawka humoru. Radek będzie miał okazję prowadzić ową imprezę. Nie wiemy czy to będzie udane połączenie ale podobno niekonwencjonalne rozwiązania się często sprawdzają.

Zgodnie z zaleceniami sanepidu jesteśmy zobowiązani do przestrzegania obostrzeń. Jest to wyjątkowa sytuacja dla nas wszystkich i mamy nadzieje że wspólnie spędzimy komediowy wieczór.
Wydarzenie zostanie zgłoszone Policji oraz Właściciel lokalu zobowiązuje się do zachowania obostrzeń zalecanych przez sanepid.
Bardzo proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej.
Biorąc udział w wydarzeniu akceptujesz regulamin.

*Występ dla osób powyżej 18 roku życia
**Nagrywanie występu w formie audio i video nie jest dozwolone ***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Biorąc udział w wydarzeniu akceptujesz regulamin.

Regulamin wydarzenia:
1. nakrycie na twarz we własnym zakresie
2. zachowanie odstępu w miarę możliwości minimum 1,5m
3. złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę lub wcześniej drogą online, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym
4. podpisanie klauzuli, która umożliwia Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy;
5. Organizator zobowiązuje się do utylizacji dokumentów w ciągu 5 dni roboczych.
6. Ograniczenia wraz z artystami oraz obsługą nie przekraczające 150 osób podczas wydarzenia
7. Organizator ma prawo do nie dopuszczenia osoby, której nie wywiązała się z zasadami regulaminu wraz z brakiem możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.
8. Organizator informuję iż podczas niedogodnej pogody może przenieść wydarzenie w innym terminie, będzie możliwość zwrotu pieniędzy za bilet, która będzie odbywać się za pośrednikiem zgłoszenia na stronie bileteri.
9. Wydarzenie wyłącznie dla osób dorosłych, brak możliwości uczestnictwa dzieci oraz osób niepełnoletnich
10. Organizator zastrzega odpowiedzialności powikłań wynikające z udziałem w wydarzeniu, obecność oraz świadomość trwającej pandemii wskazana.

Turek, Poland

Stand-up w Turku | Gajda x Kostrzewski

18:00 28 czerwca 2020
Browar Turek, Al. NSZZ Solidarności, 62-700 Turek, Poland