Stand-up w Singers: Michał Kutek, Gaweł Feliga | testy

Zapraszamy do Singers na stand-upowy wieczór!


Swoje nowe programy przetestują Michał Kutek i Gaweł Feliga 😀

------

MICHAŁ KUTEK

Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Mistrz rozmów z publicznością - jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. "Luźna gaducha”. Na Youtube dostępne są także jego programy, które wypuścił w 2019 roku „Kryzys wieku młodego” i „Nowe rozdanie”.

GAWEŁ FELIGA

Komik, ręcę, twarz i mózg. Jego przełomowa rola była w Przyjaciółkach - człowiek rozmawiający przez telefon. Występował w Comedy Central (po polsku i po angielsku). Był kilkakrotnie w telewizji, ale raczej nie jest złym człowiekiem. Wiecznie sceptyczny, trochę mizantrop; próbuje ukryć ten fakt opowiadając żarty o tym jak bardzo jesteśmy zgubieni. Wprawny w społecznych i językowych obserwacjach, i w czarnym humorze, zauważa że nic nie jest czarno-białe. Po polsku występuje od 2010, po angielsku nieco dłużej. Lubi stand-up, bo to jedyna sytuacja w której jak ci chujowo idzie to ludzie się nie śmieją. Zajmuję się też montażem audio i wideo i wszystkim ciekawym co nie wymaga testów trzeźwości ani książeczki sanepidu.


🎟 Bilet 15 zł / liczba miejsc ograniczona!

* Wydarzenie przeznaczone dla widzów pełnoletnich.
** Zabrania się nagrywania wieczoru.
*** Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.
--------------------------------------------------------------------
W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
+ Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
+ Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.
+ Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Warszawa

Stand-up w Singers: Michał Kutek, Gaweł Feliga | testy

19:00 6 września 2020
Singers, Cieszyńska 6, 02-716 Warszawa
15zł

Na wydarzeniu wystąpią