Stand-up w Krośnie: Piotr Zola Szulowski "Dwa Plus Jeden"

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Wystąpi:

Piotr Zola Szulowski - w swoim nowym programie "2+1" Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.

+ support: Zbychu Grabowski 2.0

Bilety dostępne on-line:
cena: 25zł (przedsprzedaż) / 30zł (w dniu wydarzenia | na bramce )

--------------------------
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

Krosno

Stand-up w Krośnie: Piotr Zola Szulowski "Dwa Plus Jeden"

19:00 16 maja 2019
Klub K15, Krakowska 15, 38-400 Krosno

Na wydarzeniu wystąpią