Stand-up w Kameleonie | Paweł Chałupka & Dariusz Ratajczak

Data: 12.02.2019
Godz. 19:00
Miejsce: Kameleon Jazz Club


Bilety:

* przedsprzedaż:
I pula - 25 PLN
II pula - 30 PLN

Dostępne online:
https://biletyna.pl/stand-up/hype-art-prezentuje-3/Kedzierzyn-Kozle

* w dniu wydarzenia
35 PLN


---------------------------------------------

Agencja artystyczno - eventowa Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.Wystąpią:


Paweł Chałupka - Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Dariusz Ratajczak - z wykształcenia inżynier środowiska, nie pracuje w zawodzie ale umie policzyć wszystkich komików w środowisku. Pochodzi ze Swarzędza i marzy żeby kiedyś być sławniejszy niż tamtejsze meble.---------------------------------------------

* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
* Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona. Zdjęcia w trakcie występu dozwolone jedynie bez fleszy, choć wybornie byłoby, gdyby ich nie było.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ.

Brzeźce Kedzierzyn-Kozle

Stand-up w Kameleonie | Paweł Chałupka & Dariusz Ratajczak

19:00 12 lutego 2019
Kameleon Jazz Club, Gliwicka 41, 47-223 Brzeźce Kedzierzyn-Kozle

Na wydarzeniu wystąpią