Stand-up w Esplendidos: Tomek Nowaczyk + OPEN MIC

W Espléndidos Gdynia mamy jeden cel – uczynić życie naszych Gości jeszcze bardziej wspaniałym! By rozgrzać Was w te zimne dni ruszamy z wieczorami komediowymi.

Na naszej scenie pojawią się najlepsi stand-uperzy, improwizatorzy oraz kabarety z całej Polski! Salwy śmiechu i aplauz będą wymagać niezłej kondycji, więc zacznijcie przygotowania już teraz. ;)

Cykl poprowadzi znany trójmiejski człowiek orkiestra – Arkadiusz "Pan" Pawłowski. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 22 stycznia o godz. 20:00, gwiazdą wieczoru będzie Tomek Nowaczyk, a na supporcie pojawi się utalentowany młody komik Mateusz Kiedrowski.

Będzie również szansa postawić stopę na scenie i przetestować swój komediowy materiał - od tego jest open mic.

Obowiązuje zakaz rejestracji występów - zarówno audio jak i video.

Bilety do kupienia w przedsprzedaży internetowej (20 zł) oraz na miejscu (30 zł).

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

22.01.2019. wtorek

Godz. 20:00

Esplendidos

Gdynia, Aleja Zwycięstwa 243

Gwiazda wieczoru:
Tomek Nowaczyk - Jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania. W programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza. Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo „Samotność długodystansowca” to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

Support:
Mateusz Kiedrowski - Dla znajomych Kiedro. Dla nieznajomych Buc. Energiczny śpioch o niecodziennej wizji świata. Uwielbia improwizować, śmieszkować i sikać w plenerze. Jego komedia to szybkie riposty, filozoficzne rozkminy i brak tabu.

Gospodarz sceny:
Arkadiusz "Pan" Pawłowski – Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service.

Gdynia

Stand-up w Esplendidos: Tomek Nowaczyk + OPEN MIC

20:00 22 stycznia 2019
Espléndidos Gdynia, Al. Zwycięstwa 243, 81-521 Gdynia