Stand-up w Esplendidos: Magda Kubicka & Jakub Poczęty-Błażewicz!

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza.

12 marca zapraszamy Was na występ damsko-męskiego duetu stand-upowego z najwyższej półki.

Magda Kubicka - Młoda i dynamiczna. Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu. Neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna - te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało - dużo. Wystąpi ze swoim najnowszym programem "Nie o taką Polskę walczyłam!".

Jakub Poczęty-Błażewicz - Błażewicz w swoim nowym programie "Ciekawostka" idzie inną drogą niż pozostali komicy w Polsce. Nie jest to set, w którym Kuba goni żartem żart i koniecznie chce powodować spazmy śmiechu. Jest to nieco inne, wrażliwsze podejście do tematu. Zostaje nam opowiedziana jednolita historia, wsparta licznymi anegdotami, ciągle bardzo zabawna, ale posiadająca coć, czego w polskim stand-upie jeszcze trochę brakuje: jest to opowieść bardzo osobista i momentami wzruszająca. Kuba rozlicza się ze swoim dorastaniem, dysfunkcyjną osobowością i słabościami w sposób prześmieszny, a przede wszystkim - do głębi szczery.

Poza gwiazdą wieczoru wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi gospodarz sceny, nietuzinkowy Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 12 marca w ramach Scena Esplendidos! Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

——————————————————————————

Kiedy? 12.03.2019 r godz. 20:00
Gdzie? Espléndidos Gdynia
Cena? 20 zł (sprzedaż internetowa) oraz 30 zł (na miejscu w dniu występu)

Link do sprzedaży internetowej - https://www.kupbilecik.pl/impreza-35623-standup.magda.kubicka.jakub.poczetyblazewicz..open.mic.gdynia.html

Gdynia

Stand-up w Esplendidos: Magda Kubicka & Jakub Poczęty-Błażewicz!

20:00 12 marca 2019
Espléndidos Gdynia, Al. Zwycięstwa 243, 81-521 Gdynia