Stand-up w Ceglanej / Mateusz Socha + Damian Skóra

Zapraszamy na kolejny wieczór stand-upu w Ceglanej! Tym razem z nowym programem pojawi się MATEUSZ SOCHA. Przed nim wystąpi komik z Krakowa - DAMIAN SKÓRA.

Mateusz Socha
człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma i zaraźliwy śmiech zjednują mu publikę. Na scenie zobaczycie człowieka, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielowątkowych historii, które podzielone są bardzo licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie obawiajcie się jednak zaginięcia, po to macie Matiego, żeby Mati Was przez te opowieści przeprowadził.

Support:
Damian Skóra stand-up
Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy gdzie udziela się także w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Imprezę poprowadzą:
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Krzysztof Sawczuk Stand-Up Teka

Bilety: 25 zł
35 zł w dniu występu na bramce

Mrągowo

Stand-up w Ceglanej / Mateusz Socha + Damian Skóra

18:00 26 stycznia 2019
Restauracja & Klub Ceglana, Marii Skłodowskiej - Curie 5a, 11-700 Mrągowo