Stand-up w Ceglanej / Jakub Poczęty-Błażewicz & Adam Sobaniec

Zapraszamy na 25 wieczór Stand-up w Ceglanej!
Po raz pierwszy na naszej scenie zagra ADAM SOBANIEC i po prawie 2 latach wraca z nowym programem JAKUB POCZĘTY-BŁAŻEWICZ.
15 lutego, to prawie 14 lutego, więc będzie bardzo przyjemnie, bo jak wiadomo 14 LUTEGO onchodzimy 2053 rocznicę obwołania Gajusza Juliusza Cezara przez senat Republiki Rzymskiej dyktatorem wieczystym, najwyższym kapłanem, imperatorem i ojcem ojczyzny oraz 110 rocznicę powstania Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Przemyślu.
Wszystkim życzymy wiele radości ;)

Na scenie:
Jakub Poczęty-Błażewicz
w swoim nowym programie "Ciekawostka" idzie inną drogą niż pozostali komicy w Polsce. Nie jest to set, w którym Kuba goni żartem żart chcąc tylko powodować spazmy śmiechu. Jest to nieco inne, wrażliwsze podejście do tematu. Zostaje nam opowiedziana jednolita historia, wsparta licznymi anegdotami, ciągle bardzo zabawna, ale posiadająca coś, czego w polskim stand-upie jeszcze trochę brakuje: jest to opowieść bardzo osobista i momentami wzruszająca. Kuba rozlicza się ze swoim dorastaniem, dysfunkcyjną osobowością i słabościami w sposób prześmieszny, a przede wszystkim - do głębi szczery.

Adam Sobaniec
pochodzi z Piotrkowa, ale na co dzień mieszka w Łodzi. Jest jedynym człowiekiem, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. W swoim występie opowiada o ludzkiej głupocie, również własnej, bo nic co ludzkie nie jest mu obce.

prowadzenie:
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Zapraszamy na także chętnych na OPEN MIC

Bilety:
20 zł (przedsprzedaż - I pula - 40 biletów / dostępne w sieci i w lokalu 25.01 podczas stand-upu - Skóra&Socha)
25 żł (przedsprzedaż - II pula)
35 zł (na bramce)

Mrągowo

Stand-up w Ceglanej / Jakub Poczęty-Błażewicz & Adam Sobaniec

20:30 15 lutego 2019
Restauracja & Klub Ceglana, Marii Skłodowskiej - Curie 5a, 11-700 Mrągowo