Stand-up w Ceglanej / Cezary Jurkiewicz & Bartek Walos & Jaksa

Zapraszamy na kolejny stand-up w Ceglanej. To będzie już 22 spotkanie. Tym razem na scenie w pełnym programie CEZARY JURKIEWICZ. Po raz pierwszy w Mrągowie wystąpi BARTEK WALOS, a także część swojego programu zaprezentuje ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ. Całą imprezę poprowadzi KRZYSZTOF SAWCZUK.

------------------------------------------
Na scenie: 
CEZARY JURKIEWICZ - program "Dobra Nowina"
Od 10 lat komik z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę. Wystąpi z programem "Dobra Nowina": Jak stwierdzić czy to co nas otacza to jest sen czy rzeczywistość. Czy zwodzi nas zły demon? Na te pytania Czarek nie odpowie, ale na pewno wyjdzie na scenę ponarzekać na rzeczywistość, którą tworzy nasze społeczeństwo. Będzie obwiniał o to Was (publiczność). Na pytanie "dlaczego?" autor twierdzi, że chce zdobyć nowe terytoria w komedii agresją i jest przekonany, że publiczność się temu podda jeśli "dostarczy im porcję beki". Nie ma lepszego sposobu na zrelaksowanie się po pracy niż pójść do klubu i posłuchać jak Czarek krzyczy na Ciebie ze sceny.

BARTEK WALOS
Wymarzona miejscówka do grania? Nadmuchiwany zamek. Wychowany w wypożyczalni kaset wideo. Czujny obserwator i analityk światów zmyślonych i okolic. Indiana Jones sceny kawiarniano-barowej. Człowiek słowa bardziej niż czynu. Poławiacz pereł, miłośnik pizzy, ramenu i pierożków. Leniwy, ale zdolny.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark, który już połowę życia siedzi w komedii. Miłośnik historii... zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Członek Stand-up Warmia. 

prowadzenie:
KRZYSZTOF SAWCZUK

Mrągowo

Stand-up w Ceglanej / Cezary Jurkiewicz & Bartek Walos & Jaksa

20:00 23 listopada 2018
Restauracja & Klub Ceglana, Marii Skłodowskiej - Curie 5a, 11-700 Mrągowo
25-30zł