Stand-up w C-60: Mateusz Socha, Piotr Szulowski

Bilety:

* przedsprzedaż:
I pula - 25 PLN (do wyczerpania)
II pula - 30 PLN

* w dniu wydarzenia (o ile się ostaną)
35 PLN

➖➖➖


Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na kolejny niezapomniany stand-up.Tym razem wystąpią:

🎤🔥 Mateusz Socha
człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma i zaraźliwy śmiech zjednują mu publikę. Na scenie zobaczycie człowieka, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielowątkowych historii, które podzielone są bardzo licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie obawiajcie się jednak zaginięcia, po to macie Matiego, żeby Mati Was przez te opowieści przeprowadził.


🎤🔥 Piotr Zola Szulowski
Dwa plus jeden - w swoim nowym programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.
---------------------------------------------


* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
* Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona.

Gorzów Wielkopolski

Stand-up w C-60: Mateusz Socha, Piotr Szulowski

20:00 11 kwietnia 2019
C-60, Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Na wydarzeniu wystąpią