Stand-up w Bunkrze: Magda Kubicka + OPEN MIC

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza.

18 lutego zapraszamy na występ panny, która podbiła serca polskich widzów stand-upu i zniszczyła związek niejednej parze, która przyszła na występ ;)

Wystąpi:

Magda Kubicka - „Love me Tinder” – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym „Nie o taką Polskę walczyłam” Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.
Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!

Poza gwiazdą wieczoru wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz Pan Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 18 lutego w Bunkier. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

——————————————————————————

Kiedy? 18.02.2020 r godz. 20:00
Gdzie? Bunkier, ul. Olejarna 3, Gdańsk
Cena? 25 zł (sprzedaż internetowa) oraz 30 zł (na miejscu w dniu występu)

Gdańsk

Stand-up w Bunkrze: Magda Kubicka + OPEN MIC

20:00 18 lutego 2020
Bunkier, Olejarna 3, 80-843 Gdańsk

Na wydarzeniu wystąpi