Stand-up | Zalewski, Ponteffski - Ośrodek Żartu

Nowy rok i nowe wyzwania i nowe żarty. Tym razem zobaczymy na scenie w KIJu tych oto panów, którzy już wielokrotnie bywali w Łodzi i nie zawodzili i tym razem też tak będzie :)

Całośc poprowadzi Kamil Ozimiński

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
Specjalnie dla wspaniałej łódzkiej publiczności zaprezentuje nowy program, skrojony dokładnie pod ich gusta. Nie jest to związane z faktem, że w maju właśnie w Łodzi będzie nagrywał swój program, co to to nie. W ten sposób będziecie mogli obejrzeć to co inni ujrzą dopiero za jakieś 10 miesięcy, nieźle, nie?

Cezary Ponttefski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach. Odwiedził masę scen w Polsce, roastował Popka, mogliście oglądać go wielokrotnie na antenie Comedy Central.

Bilety 25 zł
#standupbiletyhttp://bit.ly/2PCyBVP
#kupbilecikhttp://bit.ly/34yLSDi

Łódź

Stand-up | Zalewski, Ponteffski - Ośrodek Żartu

20:00 22 stycznia 2020
KIJ, Jaracza 45, 90-249 Łódź

Na wydarzeniu wystąpią