Stand-up na plaży! Kutek x Adamczyk x Sumowski

Wakacje powoli dobiegają do końca, ale my nie zwalniamy tempa i przedstawiamy line up na kolejny wieczór stand-upowy! Tym razem pojawi się dwóch komików z grupy stand-up Polska, a mianowicie:

Michał Kutek - z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę wnim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Kopanie Leżącego Stand-up.

Maciek Adamczyk - Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 8 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Całość poprowadzi Rafał Sumowski!

Widzimy się o 20, klasycznie za free! 

Wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych!

Warszawa

Stand-up na plaży! Kutek x Adamczyk x Sumowski

20:00 22 sierpnia 2018
Plażówka, Dzieci Warszawy, 02-495 Warszawa
Wstęp bezpłatny