Stand-up na Wolności vol.2 / Występują: Kołecki i Padlak

STAND-UP na WOLNOŚCI vol.2

Przyjaciele!
już w najbliższy wtorek (7.07.) stawiamy na prawdziwą wolność słowa, razem z trójką standuperów tj. Tomkiem Kołecki, Maksem Padlakiem i Jaśkiem Borkowskim.

Już o 20.30 ruszymy ze specjalnym show w którym dwójka wspaniałych pod wodzą Jaśka skomentują otaczającą nas rzeczywistość.

Wpadajcie do wolności przy Wioślarskiej 6.

Krótkie info o dobrze wszystkim znanych chłopakach:

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycję Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up. Podczas występu zaprezentuje swój trzeci solowy program "Kołdżej Simpson".

Jako Support wystąpi: Maks Padalak

23 letni komik z Poznania. Jego dwie największe pasje to komedia oraz muzyka, co łączy na scenie. Lubi abstrakcję. Zaprezentuje swój program "W poszukiwaniu Andrzeja Szkalowacza", w którym stara się zmierzyć ze swoim hostis.

Prowadzenie: Jasiek Borkowski

Całość poprowadzi Jasiek Borkowski - zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Niespieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.

CZAS TRWANIA: 90 MINUT
PO STAND-UP - zostań z nami na afterze.

WSTĘP: BEZPŁATNY

Warszawa

Stand-up na Wolności vol.2 / Występują: Kołecki i Padlak

20:30 7 lipca 2020
Wolność, Ul. Wioślarska 6, 00-411 Warszawa
Wstęp bezpłatny