Stand-up na Pradze • Mateusz Socha, Tomasz Kwiatkowski

Lato na Pradze to nie tylko koncerty! To również miejsce, w którym możesz spotkać się ze znajomymi, napić się drinka, skosztować Aperola 🍊, wrzucić coś na ząb, posłuchać setów najlepszych polskich DJów oraz wziąć udział w występach najlepszych polskich stand-uperów! Ponad 20 czołowych nazwisk polskiej sceny komediowej wystąpi w murach Praga Centrum.

W pracy szef nie daje Ci spokoju? W domu dzieci ciągle czegoś chcą? A może dziewczyna po raz kolejny strzeliła focha? A do tego wszystkiego dopiero poniedziałek… Mamy rozwiązanie! Przyjdź na stand-up do miasteczka Lato na Pradze i choć na chwilę zapomnij o tym, że jutro nie piątek, a dopiero wtorek.

Mateusz Socha, Tomasz Kwiatkowski na Pradze - 10.08.2020 ◀︎

Mateusz Socha
Dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Tomasz Kwiatkowski
Tomkowi udało się ugruntować swoją pozycję błyskotliwego, rozpoznawalnego, ale też ofensywnego w środkach wyrazu komika, który pod szorstkim płaszczem bezczelności skrywa równie szorstki, ale za to miękki płaszcz autoironii.
O jego niedostępnym już programie komediowym "Wulgarny stand-up o ruchaniu" krążą już legendy, za to niedawno podzielił się w międzynarodowej sieci internet programem "Super chłopak!" - bo taki właśnie jest, prywatnie i zawodowo: super i chłopak.

Warszawa

Stand-up na Pradze • Mateusz Socha, Tomasz Kwiatkowski

18:00 10 sierpnia 2020
Praga Centrum, Szwedzka 2/4 Hala 10, 03-419 Warszawa

Na wydarzeniu wystąpią