Stand-up na Pradze • Antoni Syrek-Dąbrowski, Łukasz Kowalski

Lato na Pradze to nie tylko koncerty! To również miejsce, w którym możesz spotkać się ze znajomymi, napić się drinka, skosztować Aperola 🍊, wrzucić coś na ząb, posłuchać setów najlepszych polskich DJów oraz wziąć udział w występach najlepszych polskich stand-uperów! Ponad 20 czołowych nazwisk polskiej sceny komediowej wystąpi w murach Praga Centrum.

W pracy szef nie daje Ci spokoju? W domu dzieci ciągle czegoś chcą? A może dziewczyna po raz kolejny strzeliła focha? A do tego wszystkiego dopiero poniedziałek… Mamy rozwiązanie! Przyjdź na stand-up do miasteczka Lato na Pradze i choć na chwilę zapomnij o tym, że jutro nie piątek, a dopiero wtorek.

Antoni Syrek-Dąbrowski, Łukasz Kowalski na Pradze - 17.08.2020 ◀︎

Antoni Syrek-Dąbrowski
Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

Łukasz Kowalski
Jedyny komik z Cisia. Jeżeli jeszcze o mnie nie słyszałeś, to luz. Ja też nie słyszę. Reprezentuję polską wieś (dokładnie Cisie). Mój program jest dla Polaków. W materiale znajdują się tylko polskie słowa. Żadnego zapożyczania od zachodnich sąsiadów złodziei.
W 2006 wygrałem konkurs na najlepszego perkusistę na festiwalu w Płocku. Nagrodą była prenumerata gazety "Perkusista", która się okazała się dwumiesięcznikiem. Czyli łącznie wygrałem 6 gazet o wartości 60zł. Od tej pory nie muszę się przejmować o pieniądze.

Warszawa

Stand-up na Pradze • Antoni Syrek-Dąbrowski, Łukasz Kowalski

18:00 17 sierpnia 2020
Praga Centrum, Szwedzka 2/4 Hala 10, 03-419 Warszawa