Stand-up na Dzień Kobiet! Dolniak x Jahns x Brudzewski

Wieczór tylko dla kobiet?! Nic z tych rzeczy! Na tej imprezie zdrowo pośmieją się wszystkie, nawet te niezaakceptowane przez UE płcie.

Wystąpią dla Was:

Grzegorz Dolniak w programie "Flashback"- szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, gościnnie pojawia się także w programach rozrywkowych na antenie innych stacji telewizyjnych: Polsat, TV Puls, TVN.

Flashback to nowy program Grzegorza Dolniaka, który tym razem rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat '90 i początków XXI wieku. Opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie i postara się sprawdzić ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych i dlaczego "kiedyś to były czasy", a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

Krzysztof Jahns w programie "Piroman"- występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak przed więzienną publikę.

„Piroman” to autorski stand-up Krzysztofa Jahnsa. Na szczęście dla widzów nie płoną domy i lasy, a powszechnie przyjęte stereotypy i utarte schematy. Autor niczym tytułowy piroman podpala odbiorców, narażając się młodym rodzicom, narodowcom, kotom, prezydentowi, użytkownikom Tindera, niskim oraz dżentelmenom sikającym na stojąco. Zabawa z ogniem, która uczy i bawi.

Imprezę poprowadzi gospodarz sceny: Maciej Brudzewski!

Gdzie? Galeria Sowa
Za ile takie show? 25zł
Kiedy? 6. marca
Godzina? 20:00

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Galeria Sowa i Maciej Brudzewski

Olsztyn

Stand-up na Dzień Kobiet! Dolniak x Jahns x Brudzewski

20:00 6 marca 2019
Galeria Sowa, ulica Zamkowa 2, 10-074 Olsztyn

Na wydarzeniu wystąpią