Stand-up Zgorzelec vol.2 Michał Kutek Adam Sobaniec Rysiek Mazur

Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu w Zgorzelcu!
Tym razem wystąpią Adam Sobaniec oraz Michał Kutek, całość poprowadzi znany już zgorzeleckiej publiczności Rysiek Mazur.

Informacje o biletach wkrótce
Cena 25zł przedsprzedaż
35zł w dniu imprezy o ile zostaną ;)

Michał Kutek - z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Trochę w nim goryczy i rozczarowania: sobą oraz światem. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

Adam Sobaniec
Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem.Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.

Wydarzenie przeznaczone dla widzów 16+

Zgorzelec

Stand-up Zgorzelec vol.2 Michał Kutek Adam Sobaniec Rysiek Mazur

20:00 12 kwietnia 2019
UBraci Po Godzinach, Łużycka 33b, 59-900 Zgorzelec

Na wydarzeniu wystąpią