Stand-up: Zalewski/autorski: Sobaniec / Juszczak

Zapraszamy na kolejny wieczór ze stand-upem do Nietoty, tym razem w szranki stanie dwóch gości, którzy niespodzianie wkradają się do Waszych serc i mieszkań.

Całość poprowadzi oczywiście:
Bartosz Zalewski - Wrocławski komik, który sprzedał się w Warszawie dla zarabiania pieniędzy, powraca do Wrocławia z autorską sceną stand-upową. Co miesiąc zaprasza razem do klimatycznego klubu Nietota, by zaprezentować solowe materiały najciekawszych twórców komedii na żywo.

Tym razem zaprezentują się:

Adam Sobaniec - Każda osoba, która obcuje z komedią Adama jest zaskoczona, że tak wielki talent przeszedł mu koło nosa. W szczególności muchy. A szczerzej, imć Sobaniec potrafi cały występ stworzyć z krótkiej interakcji z publicznością, nadto jego wyobraźnia szybuje w wysokich rejonach absurdu, więc na pewno będzie to niecodzienny wieczór.
Michał Juszczak - Wyjadacz scen wrocławskich, od lat jego nerwowe spojrzenie przykrywa błyskotliwy umysł i błyskotliwe spławiki na karasie. Poza stand-upem realizuje się w impro, ostatnio mocno poczynia sobie na roastowej scenie, więc zobaczymy czy potraktuje nas z nieprzygotowanej mańki czy z precyzyjnej rakiety pojazdowej.

UWAGA: Wieczór dla osób dorosłych.

Wrocław

Stand-up: Zalewski/autorski: Sobaniec / Juszczak

20:30 10 listopada 2019
Nietota, Kaziemierza Wielkiego 50, 50-078 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią