Stand-up: Zalewski/Ponttefski/Walos • Łódź

Zapraszamy na wakacyjne spotkanie ze stand-upem, w znanym z występów komediowych lokalu Kij. Tym razem swoje pełne materiały zaprezentuje trójka gagatków o różnym usposobieniu, ale podobnym spojrzeniu na świat.

19.08 na scenie pojawią się:

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa".

Bartek WALOS - członek Stand-up Polska, niestrudzony nurek w głębokiej części basenu popkultury i absolutnie sympatyczny człowiek. Prezentuje bardzo intensywne rozkminy na tematy codzienne, podane z niepowtarzalną elegancją. W Internecie i na kasetach VHS obejrzycie jego program "Dzienniki pizzowe", teraz zaprasza na nową odsłonę swojej komedii.

Cezary PONTTEFSKI - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach. Odwiedził masę scen w Polsce, roastował Popka, mogliście oglądać go wielokrotnie na antenie Comedy Central.

Podczas imprezy obowiązują obostrzenia związane z pandemią COVID-19, prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu i zasłanianie twarzy.

Impreza dla osób dorosłych. Zakaz nagrywania.

Uwaga: osoby nieprzestrzegające podstawowych zasad kultury osobistej mogą zostać wyproszone.

Łódź

Stand-up: Zalewski/Ponttefski/Walos • Łódź

20:00 19 sierpnia 2020
KIJ, Jaracza 45, 90-249 Łódź

Na wydarzeniu wystąpią