Stand-up: Zalewski / Bendler / Bakteria - Nagranie • Gdańsk

Niesamowity wieczór ze stand-upem w klimatycznym Domu Harcerza, który na pewno przejdzie do historii. Nie tylko za sprawą uwiecznienia go na taśmie, ale także przy walnej pomocy gospodarza sceny Filipa Puzyra oraz wykonawców.
A będą to:

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Tego wieczora będzie nagrywał program:
"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach

Adam Van BENDLER - Trójmiejski komik, reżyser, aktywista na rzecz zwierząt, aktor i prawdziwy wulkan energii. Jego występy to rollercoaster emocji, śmiechu i wzruszeń, wszystko przemieszane w niepodrabialnym stylu, który przysporzył mu rzeszę fanów i jeszcze więcej przychylnych serc.

Paweł BAKTERIA - Człowiek wielu żywotów, wielu metod i wielu spojrzeń na rzeczywistość. Na scenie przekuwa to w wyjątkowy strumień codziennej zadumy, zaprawionej doświadczeniem życiowym. Nawet nie zorientujecie się jak wiele razy będzie się zgadzać z Pawłem przez łzy, łzy wywołane śmiechem.

Całość imprezy poprowadzi oczywiście Filip PUZYR.

* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

Gdańsk

Stand-up: Zalewski / Bendler / Bakteria - Nagranie • Gdańsk

20:00 27 września 2020
Dom Harcerza, Za Murami 2/10, 80-823 Gdańsk