Stand-up / Warszawa:Bartosz Zalewski - "Infrastruktura kłamstwa"

Scena Komediowa zaprasza na solowy występ stand-upowy Bartka Zalewskiego w Klubie Bardzo Bardzo!
Prócz występu głównego wykonawcy przewidziany jest Open Mic, prosimy o zgłaszanie się na fp "Bartosz Zalewski"

Co czeka i kto czeka nas 8.07.20?

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:

"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Zapraszamy serdecznie!

Brak zgody na nagrywanie wydarzenia. Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.
Osoby nieprzestrzegające podstawowych zasad kultury osobistej mogą zostać wyproszone bez możliwości ubiegania się o zwrot biletu.

Warszawa

Stand-up / Warszawa:Bartosz Zalewski - "Infrastruktura kłamstwa"

20:00 8 lipca 2020
BARdzo bardzo, ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa

Na wydarzeniu wystąpi