Stand-up Warmia Andergrant / Cezary Jurkiewicz & Bartek Walos

Zapraszamy na kolejny, już 22 wieczór Stand-up Warmia Andergrant! Na scenie dwóćh wspaniałych komików ze Stand-up Polska: CEZARY JURKIEWICZ z najnowszym programem "Dobra Nowina" oraz BARTEK WALOS, który także zaprezentuje swój pełny program.
Przewidziany jest open mic. Całość poprowadzi tradycyjnie Krzysztof Sawczuk oraz Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

BARTEK WALOS
Wymarzona miejscówka do grania? Nadmuchiwany zamek. Wychowany w wypożyczalni kaset wideo. Czujny obserwator i analityk światów zmyślonych i okolic. Indiana Jones sceny kawiarniano-barowej. Człowiek słowa bardziej niż czynu. Poławiacz pereł, miłośnik pizzy, ramenu i pierożków. Leniwy, ale zdolny.

CEZARY JURKIEWICZ w programie "Dobra Nowina"
Od 10 lat komik z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę. Wystąpi z programem "Dobra Nowina": Jak stwierdzić czy to co nas otacza to jest sen czy rzeczywistość. Czy zwodzi nas zły demon? Na te pytania Czarek nie odpowie, ale na pewno wyjdzie na scenę ponarzekać na rzeczywistość, którą tworzy nasze społeczeństwo. Będzie obwiniał o to Was (publiczność). Na pytanie "dlaczego?" autor twierdzi, że chce zdobyć nowe terytoria w komedii agresją i jest przekonany, że publiczność się temu podda jeśli "dostarczy im porcję beki". Nie ma lepszego sposobu na zrelaksowanie się po pracy niż pójść do klubu i posłuchać jak Czarek krzyczy na Ciebie ze sceny.

Olsztyn

Stand-up Warmia Andergrant / Cezary Jurkiewicz & Bartek Walos

20:00 22 listopada 2018
Nowy Andergrant, Kołobrzeska 32, 10-432 Olsztyn
20-30zł