Stand-up Wałbrzych vol.9 Tomasz Boras Borkowski x Adam Sobaniec

Wałbrzych! Tym razem w A'Propo's gościmy dwóch wspaniałych komików. Wystąpi Adam Sobaniec oraz Tomasz Boras Borkowski. Całość poprowadzi Ryszard Mazur
Bilety do nabycia w lokalu w cenie 25 zł w dniu imprezy 35 zł
Bilety online wkrótce

Adam Sobaniec
Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem.Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.

Tomasz Boras Borkowski
Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.

Wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych

Wałbrzych

Stand-up Wałbrzych vol.9 Tomasz Boras Borkowski x Adam Sobaniec

20:00 31 marca 2019
A PROPOS, ul.Wieniawskiego 82, 58-309 Wałbrzych

Na wydarzeniu wystąpi