Stand-up Tomaszów Mazowiecki: Antoni Syrek Dąbrowski "Norma"

TOMASZÓW TEGO KOMIKA NIE TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ! ! ! POWOLI KOŃCZYMY SEZON:
Jeśli stand-up to koniecznie zobacz najnowszy program Antka = "NORMA". Już 13 maja. Stary program możesz zobaczyć na YT, to wystarczająca rekomendacja:
https://www.youtube.com/watch?v=UyqJEzXqN4U

BILET TYLKO NA Standupbilety.pl / WWW.STANDUPBILETY.PL

o Artystach:
Antoni Syrek-Dąbrowski

Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

Support:
Robert Sztygowski
Chłopak z najmniejszej miejscowości ze sceną stand-up'ową w Polsce i być może na świecie, czyli z Cisia. Występuje w stand-up'ie już prawie rok, a ostatnio założył swoją stronę 'komika' na facebooku, więc teraz to już potwierdzone, że na pewno nim jest. Jeżeli lubicie bezkompromisowe, ostre, pełne energii występy, to Robert raczej Wam się nie spodoba. Jest raczej spokojnym gościem, introwertykiem, mądry i głupi jednocześnie. Bardzo nie lubi pisać swoich opisów w trzeciej osobie, stąd możliwe Wasze uczucie, że ta zapowiedź jest trochę niezręczna. Ale jest one oczywiście mylne, to bardzo profesjonalny opis, pozbawiony wad i mankamentów. Także podsumowując, dobry chłopaczyna z niego, przyjdźcie, zobaczcie, nie rozczarujecie się. A jak się rozczarujecie, no to trudno, co zrobisz, takie życie.Wydarzenie wyłącznie dla osób dorosłych!!!

Tomaszów Mazowiecki

Stand-up Tomaszów Mazowiecki: Antoni Syrek Dąbrowski "Norma"

19:00 13 maja 2018
Ęklawa - klub kultura kawa, Barlickiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
25-35zł